O nás

História spoločnosti GAMAPLYN sa začala písať už v roku 1995, kedy vznikla celeb sex tapes obchodná spoločnosť špecializovaná na predaj hutného materiálu, plynových kotlov a tepelnej techniky.

     Rozšírenie našej ponuky o vodoinštalačný, kúrenársky materiál a vykurovacie telesá bolo len prirodzenou reakciou na požiadavky trhu a na potrebu komplexnejšieho pokrytia požiadaviek našich zákazníkov a obchodných partnerov. Doposiaľ ponúkaný sortiment sme rozšírili ododávku plastohliníku - rozvodu ÚK , medenných trubiek FEINROHREN, vykurovacích telies STELRAD pl. hentai porn videos kotly a kotly na tuhé palivo PROTHERM, VAILLANT, IMMERGAS,  ATTACK, či ohrievače teplej úžitkovej vody QUADRIGA, ARISTON, DRAŽICE a TATRAMAT.
     
     Kvalitu celeb gossip našej práce a ponúkaných služieb ocenila v roku 2003 i spoločnosť PROTHERM s.r.o. Skalica. Jej zástupcovia nás oslovili s ponukou rozšíriť našu obchodnú spoluprácu o oblasť servisných služieb a o prevádzku regionálneho servisného strediska, predaja a distribúcie náhradných dielov pre kotle tejto značky v našom regióne všetkým vyškoleným servisným technikom. Vzájomná spolupráca výrazne posilnila našu pozíciu na regionálnom trhu a umožňuje nám kvalifikovane poradiť zákazníkovi pri výbere vhodného kotla pre jeho rodinný dom či byt. Rovnako nám umožňuje postarať sa o tohto zákazníka i po predaji v rámci zabezpečenia záručného a pozáručného servisu.

     Výrazným medzníkom v histórií našej spoločnosti bola výstavba nového sídla firmy a sťahovanie sa do nových priestorov. Táto zmena priniesla so sebou nielen rozšírenie nášho tímu o nových spolupracovníkov, priestranný sklad s veľkým výberom tovaru, ľahkú dostupnosť i pre väčšie nákladné autá, ale pre nás aj možnosť vybudovať zákaznícke centrum, v ktorom tím našich vyškolených pracovníkov dokáže rovnako dobre poradiť profesionálom ako i laickému zákazníkovi.

     Príjemné prostredie, profesionálny prístup a servis, odborné poradenstvo a odvoz materiálu priamo na miesto určenia je pre nás samozrejmosťou.

     Tešíme sa na Vašu návštevu.

     Pavol HORŇÁK v.r.